Bosfor Motocykle Dom Zachariasza Tehand Misuna Cetniewo Motul GMS

Aktualności

Reportaż o mnie w TVN
22.09.2011

Dzisiaj w Dzień Dobry TVN ukazał się reportaż o mojej osobie i moich podróżach.

Nagroda na "Zajawce"
2011-05-16

Miło mi powiadomić ze nasz filmik „Bezdroża bez granic” nakręcony we współpracy z Kolibki Adventure Park Gdynia zdobył zaszczytne III miejsce na 9 Festiwalu Filmów Sportów Extremalnych ''Zajawka'' w Gdańsku.

Nowy film
2011-04-06

We współpracy z Kolibki Adventure Park Gdynia udało nam się nakręcić krótki film promujący aktywny tryb życia pod tytułem „Bezdroża bez granic”. http://www.youtube.com/watch?v=9wRR58QP9AU.

Wyróżnienie na ''Kolosach''
2011 - 03 - 13

13 marca w Gdyni zakończyły się 13 Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów. Kapituła ''Kolosów'' uhonorować moją wyprawę quadem dookoła Polski „Granicami Bez Granic” wyróżnieniem w kategorii „Wyczyn Roku”.

WŁÓCZYKIJ i KOLOSY.
2011 - 02 - 22

Wszystkich miłośników i sympatyków podróżowania zapraszam na V Gryfińskim Festiwalu Miejsce i Podróży Włóczykij w Gryfinie. Będę miał tam przyjemność przedstawić i opowiedzieć w pokazie multimedialnym o mojej przygodzie jaką była jazda dookoła Polski. Pokaz odbędzie się w piątek 04.03. 2011 o godzinie 17.00 w domu kultury w Gryfinie. Zapraszam także na 13 Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów Kolosy 2010 w Gdyni. Będę miał także tam okazje opowiedzieć o mojej wyprawie. O mojej przygodzie będzie można posłuchać także w piątek ale już 11.03.2011 o godzinie 17.30 w Hali Widowiskowo – Sportowej w Gdyni. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam.

WŁÓCZYKIJ i KOLOSY
2011 - 02 - 01

Miło mi powiadomić że udało mi się zakwalifikować do dwóch wspaniałych imprez promujących podróże. Z pokazem multimedialnym przedstawiającym moją podróż będę gościł najpierw w Gryfinie na V Gryfińskim Festiwalu Miejsce i Podróży Włóczykij oraz 13 Ogólnopolskim Spotkaniu Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów Kolosy 2010. Wszystkich podróżników i przyszłych podróżników oczywiście bardzo zachęcam do odwiedzenia tych festiwali i spotkań.

W końcu w domu.
2010 - 08 - 05

Dzisiaj 5 sierpnia po 53 dniach podróży dotarłem do Helu i do domu. Przejechałem około 6 200 km wspaniałej przygody. Chciałbym tym wszystkim osobą spotkanym po drodze bardzo mocno podziękować za wszelką gościnę i pomoc udzieloną podczas mojej eskapady. DZIĘKUJE WAM WSZYSTKIM BARDZO MOCNO.

Podziekowania dla Bartosza
2010 - 06 - 13

Chciałbym za pośrednictwem tej strony bardzo mocno podziękować Bartoszowi Bekiszowi z Zelistrzewa za bardzo dużą pomoc w przygotowaniu quada do mojej wyprawy.

Rozpoczęcie przygody
2010-06-12

14 czerwca (w najbliższy poniedziałek) o godz. 9:00 pod Urzędem Miasta Hel rozpocznie się moja wyprawa "Granicami bez Granic".

Reportaże w TV
2010-06-11

Miło mi poinformować o pierwszych informacjach na temat wyprawy, które pojawiły się w środkach masowego przekazu:Honorowy patronat Straży Granicznej.
2010 - 06 - 08

Miło mi powiadomić że do grona honorowych patronów wyprawy ,,Granicami Bez Granic” dołączył Komendant Główny Straży Granicznej.

Spotkanie na trasie.
2010 - 05 - 25

Milo mi powiadomić że podczas mojej wyprawy będę miał wielką przyjemność spotkać się z panami Markiem Chorążym i Konradem Strycharskmi. Obaj panowie także wyruszali w wyprawę dookoła Polski. W odróżnieniu ode mnie wyruszyli na piechotę. Będą szli około 190 dni. Prześwietla im bardzo szczytny cel. Swoją wędrówką chcą zwrócić uwagę na zmagania z chorobą ludzi dotkniętych stwardnieniem rozsianym. Wielki szacunek dla tego co robicie i do rychłego zobaczenia.Podziękowania dla firmy Tehand
2010 - 05 - 24

Chciałbym bardzo gorąco podziękować firmie Tehand za duże wsparcie mojej wyprawy. Bardzo gorąco dziękuje !!!

Podziękowanie dla ALT-COMPUTR
2010 - 05 - 19

Bardzo gorące podziękowania dla Krzysztofa i firmy ALT - COMPUTER za wyposażenie mnie w nawigację. Na pewno się przyda przy mojej wyprawie. Stokrotne dzięki.

Internetowy patronat medialny
2010 - 05 - 18

Internetowym patronem medialnym wyprawy Granicami Bez Granic został portal internetowy Ścigacz.pl

Honorowy Patronat Dyrekcji Lasów Państwowych.
2010 - 05 - 17

Do grona patronów wyprawy Granicami Bez Granic dołączył Dyrektor Generalny Lasów Państwowych.

Podziękowanie dla Barbary.
2010 - 05 - 16

Chciałbym bardzo podziękować Basi za wielkie zaangażowanie w sprawy mojej wyprawy oraz za bardzo piękne fotografie jej autorstwa które można oglądać na tej stronie. Dziękuje bardzo Basiu !!!!

Podziękowanie dla pana Ryszarda.
2010 - 05 - 09

Chciałbym przez moja stronę bardzo serdecznie podziękować panu Ryszardowi Gałachowi za bezinteresowną pomoc przy przeróbce i dopasowaniu mojego ubrania do mojej wyprawy. Dziękuje jeszcze raz bardzo za pomoc.

Jest już quad.
2010 - 05 - 08

Chciałbym bardzo gorąco podziękować firmą GMS, GREX oraz Poloni Cup z Tarnowskich Gór za użyczenia quada na potrzeby mojej wyprawy. Dzięki tym firmom oraz owocnej współpracy z nimi mogę wyruszyć na moją wyprawę Polarisem Sportsmenem 550 X2. Również dzięki tym firmą mam zapewniony serwis quada na trasie mojej wyprawy co zapewnia bardzo duży komfort i poczucie bezpieczeństwa w kwestiach technicznych.

Podziękowania
2010 - 04 - 23

Chciałbym podziękować firmie Motocykle Stefański oraz ich dwóm serwisantom Bartkowi i Przemkowi za okazaną pomoc i dzielenie się swoim doświadczeniem z moją osobą. Bez waszej pomocy i wiedzy ta wyprawa była by o wiele trudniejsza. Stokrotne dzięki !!!!

Podziękowania dla RED LINE
2010 - 04 - 19

Składam wielkie podziękowania firmie RED LINE za ofiarowanie odpowiedniego ubrania na potrzeby mojej wyprawy. Wielkie dzięki !!!

Honorowy Patronat Fundacji "Mimo Wszystko"
2010-01-01

Do grona Honorowych Patronów wyprawy dołączyła Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko".

Honorowy Patronat Marszałka Województwa Pomorskiego
2009-12-30

Marszałek Województwa Pomorskiego Jan Kozłowski został Honorowym Patronem wyprawy "Granicami bez Granic".
Patronat:

“Kiedy musimy podjąć ważna decyzję, najlepiej zawierzyć intuicji, ponieważ rozum zwykle oddala nas od spełnienia marzeń, przekonując, że jeszcze nie nadeszła odpowiednia chwila. Rozum boi się klęski, podczas gdy intuicja kocha wyzwania.”(Paulo Coello)

Pomysł wyprawy pod hasłem „ Granicami –bez granic ” zrodził się z głębokiej motywacji do odważnego przekraczania granic. Przy czym Artur Labudda- organizator ekspedycji - ma na myśli te granice, które są nauczycielami pozwalającymi dowiedzieć się więcej o sobie, czy to na poziomie fizycznym, emocjonalnym, czy intelektualnym. Tylko odkrywając nowe miejsca , walcząc ze słabościami , stereotypami i tabu, można zajrzeć w głąb siebie i pokonać własne ograniczenia.

Takie przedsięwzięcie będzie z pewnością wymagało pracy nad własną kondycją fizyczną oraz siłą woli, podejmowania szeregu wyłącznie indywidualnych decyzji, działań i zdeterminowania, aby w konsekwencji ociągnąć cel. Nie można też ukrywać trudności i obaw, jakie zwykle towarzyszą tego typy wyprawom. Jak trudna będzie to podróż można jedynie domniemywać. Jednak Arturowi nie brak zapału ani odwagi, by zmagać się z ewentualnymi przeciwnościami. Postanowił bowiem wyruszyć w trasę przebiegającą wzdłuż granic kraju, aby poznać swoje ograniczenia, ale nie po to, by w nich trwać, lecz po to, by je pokonywać. Jednak przede wszystkim z myślą o tym, że po przekroczeniu wewnętrznych granic, otwarty umysł przeciera nowy szlak. Każdy kolejny raz będzie łatwiejszy, przyjemniejszy i stworzy nowe nieznane wcześniej możliwości.

© 2023 Artur Labudda - GranicamiBezGranic.pl | opracowanie: studiofx.biz